Аудит охорони праці

Аудит з охорони праці на підприємстві проводиться для того щоб оцінити наскільки на Вашому підприємстві виконуються вимоги закону України «Про охорону праці».

Аудит охорони праці здійснюється для того, щоб в разі перевірки або виникнення конфлікту з персоналом Ви (власник бізнесу) були захищені і не понесли фінансові витрати в результаті вирішення цієї ситуації.

Таким чином, перевірка допоможе Вам бути підготовленим до будь-якої ситуації, яка несе ризики для Вашої діяльності, а також запобігти їм.

аудит охорони праці

Вартість аудиту з охорони праці

Послуга Ціна
Аудит з охорони праці (оцінка ризиків) Безкоштовний (за умови підписання Договору про подальшу співпрацю)
від 500 грн. (без подальшої співпраці)
Проведення оцінки ризиків на підприємстві (без написання висновку) від 500 грн.
Проведення аудиту, оформлення висновку від 1000 грн.
Оперативна консультація провідного спеціаліста (онлайн) 200 грн. (безкоштовно для клієнтів)

Для чого необхідний аудит охорони праці

Аудит системи охорони праці має ряд переваг для Вашого бізнесу:

 • Усунення ризику виникнення ситуацій з травмами і нещасними випадками на виробництві;
 • Виявлення невідповідностей в системі безпеки до перевірки інстанціями;
 • Відсутність фінансової відповідальності за порушення законів про безпеку;
 • Організація ефективної роботи з ризиками на підприємстві;
 • За допомогою аудиту є можливість виявити слабкі місця в системі управління ризиками і почати роботу по усуненню недоліків;
 • Зростання довіри клієнтів, інвесторів і органів влади, а також репутації вашого бізнесу.

Не варто чекати, поки виникне неприємна ситуація, в якій Ви можете втратити кошти, час і власні нерви. Замовте добровільний аудит з охорони праці вже зараз!

Що зробить «100 Сервіс»

Заходи з перевірки умовно діляться на аудит охорони праці (аналіз безпеки робіт, що проводяться, володіння персоналу знаннями про техніку безпеки, виявлення важливих проблем і небезпек на виробництві) і аудит системи управління ОП (має на увазі оцінку компетентності керівної ланки, визначення повноти та достатності документації в сфері охорони праці ).

Ми проведемо аудит охорони праці на підприємстві поетапно з аналізом:

 1. Документообігу – перевірка діючих документів і норм щодо забезпечення охорони праці та безпеки відповідно до законів України. Ми перевіримо внутрішні регламенти, оцінимо їх повноту і достатність, а також оцінимо документи, отримані від різних служб (дозвіл на роботу в умовах підвищеної небезпеки, посвідчення співробітників про те, що вони пройшли навчання з безпеки, медогляди і т.д.);
 2. Виробничого обладнання – аналіз технічного стану і безпеки машин, обладнання, механізмів, прилеглої території. Ми оцінюємо як саме обладнання, так і наявність оглядів, своєчасність оглядів і перевірок;
 3. Виробничого процесу – аналіз безпеки робочого процесу, відповідність дій, виконуваних співробітниками, вимогам охорони праці;
 4. Кваліфікованості штату – оцінка рівня і обсягу знань персоналу з усіх питань пожежної та електробезпеки;
 5. Кваліфікованості персоналу, що управляє – перевірка рівня знань та практичних навичок керівників. Оцінимо, наскільки вони вміють використовувати інструменти управління ризиками на підприємстві, чи знайомі з відповідальністю, яку несуть, чи дотримуються виконання процедур з охорони праці в компанії.

Що Вам робити після аудиту охорони праці

В результаті ви отримаєте детальний звіт із зазначенням невідповідностей та рекомендаціями щодо їх усунення. Програма аудиту з охорони праці здійснюється висококваліфікованими фахівцями, які мають великий досвід в роботі з системами управління в різних сферах діяльності. Ви можете бути впевнені в компетентності і достовірності отриманої інформації! Проведіть аудит один раз, і більше не переймайтеся тим, що раптово наскочить перевірка.

Що таке аудит підприємства?
Це виїзд нашого спеціаліста на підприємство для оцінки стану охорони праці, наявності можливих ризиків та ознайомлення з наявністю документації. Після аудиту експертом формується детальний перелік необхідних робіт (рекомендації) з охорони праці.
Яка вартість аудиту якщо ми з вами будемо співпрацювати або не погодимось на співпрацю?
Аудит підприємства безкоштовний за умови підписання Договору про подальшу співпрацю) та від 500 грн без подальшої співпраці.
Чи сертифікований у вас аудит?
Так у нас є сертифікований спеціаліст (аудитор, експерт).