Аудит екологічного стану підприємства

Екологічний аудит необхідно здійснювати для того, щоб перевірити відповідність виробничих процесів підприємства вимогам екологічного законодавства.

Мета такої перевірки: встановити, чи є виробництво потенційно небезпечним для навколишнього середовища, здійснює шкідливі викиди, сприяє забрудненню і т.д.

Компанія «100 Сервіс» провадить незалежну оцінку з питання дотримання вимог природоохоронних нормативів, і є організацією на надання такого роду послуг. Ми швидко і якісно проведемо екологічний аудит підприємства, виявимо всі можливі проблеми і нюанси, пов’язані з промисловою діяльністю, і проконсультуємо Вас про подальші дії для того щоб забезпечити безпеку Вашого бізнесу.

аудит екологічного стану підприємства

Як зрозуміти, що Вам потрібна така перевірка

Провести таку перевірку необхідно в двох випадках:

  1. Якщо Ви самі ініціюєте бажання зробити незалежну оцінку;
  2. Якщо Ви отримали припис від контролюючих органів про необхідність аудиту.

Якщо Ви усвідомлюєте ризики і розумієте, що на Вашому підприємстві можуть виникнути проблеми екологічного характеру, ми рекомендуємо не чекати чергової перевірки, а звернутися до нас вже зараз.

Переваги проведення процедури

Замовивши дану послугу, Ви:

  • Економте кошти, вкладаючи їх в забезпечення безпечних умов праці, а не оплачуючи штрафи, отримані від держорганів вже в результаті перевірки;
  • Чи отримуєте повне розуміння поточного впливу Вашої діяльності на навколишнє середовище і можливість проведення якісного моніторингу екологічних аспектів і їх підтримки на Вашому виробництві.

Чому потрібно вибрати «100 Сервіс»

Наша компанія керується такими принципами в роботі:

  • конфіденційність;
  • Об’єктивність;
  • Чесність;
  • Відкритість;
  • Відповідальність.

Ми надаємо достовірні і повноцінні дані про поточний вплив виробництва на навколишнє середовище.

Ми діємо відповідно до закону «Про екологічний аудит», який встановлює правила проведення даної процедури в Україні. Ви можете розраховувати на отримання професійних послуг від наших фахівців, які в результаті перевірки дадуть Вам повне розуміння можливих ризиків і небезпек, пов’язаних з Вашим виробництвом. Не відкладайте це важливе питання на потім. Телефонуйте вже зараз і ми проконсультуємо Вас по решті питань.

Яка вартість аудиту екологічного стану підприємства?
Безкоштовний (за умови підписання Договору про подальшу співпрацю). Від 500 грн (без подальшої співпраці).
У яких випадках необхідний аудит екологічного стану?
Якщо Вашій компанії потрібно підвищити інвестиційну привабливість підприємства, вийти на міжнародний рівень, у випадку виконання Припису, під час сертифікації підприємства на відповідність стандарту ISO14001.