Briefly
Це роз'яснювальний лист Міністерства охорони здоров'я України щодо процедури надання висновків державної санітарно-епідеміологічної експертизи при відведенні земельних ділянок. Він регламентує дії представників держсанепідслужби у складі комісій та форму погодження місць розташування об'єктів. Документ призначений для керівників та фахівців територіальних санітарно-епідеміологічних установ.
What to do
У разі участі у комісії з вибору земельної ділянки, оформлюйте акт щодо можливості/неможливості вибору. Погоджуйте розташування об'єктів або у довільній формі (листом), або згідно з висновком, затвердженим постановою № 3 від 24.01.2006р., залежно від рішень місцевих органів влади.
Topics
Applies to professions
Download document
.docx format · available to registered users
Document text
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
ЗАСТУПНИК ГОЛОВНОГО ДЕРЖАВНОГО
САНІТАРНОГО ЛІКАРЯ УКРАЇНИ
вул. Грушевського, 7 , м. Київ, 01021, тел. (044) 253-61-94, Е-mail: moz@moz.gov.ua,
web: http: //www.moz.gov.ua, код ЄДРПОУ 00012925
22. 08. 2006 № 05.01.03 -1121 на № ___________ від ____________
Головному лікарю Центральної санепідстанції МОЗ України,
головному державному санітарному лікарю Автономної Республіки Крим, головним державним санітарним лікарям областей, міст Києва та Севастополя, на водному, залізничному, повітряному транспорті, об'єктів з особливим режимом роботи
З метою врегулювання питання надання висновків державної санітарно-епідеміологічної експертизи щодо відведення земельних ділянок та стягнення плати за них повідомляємо.
ідна комісія, до складу якої включено представника державної санітарно-епідеміологічної служби, за результатами роботи оформляє акт стосовно можливості чи неможливості вибору земельної ділянки.
У разі погодження місць розташування об’єктів на земельних ділянках заклади держсанепідслужби на цій стадії повинні надавати погодження у довільній формі (у формі листа) або відповідно до висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи, затвердженого постановою головного державного санітарного лікаря України від 24.01.2006р. № 3, якщо на місцевому рівні прийняті відповідні рішення органів місцевого самоврядування та (або) місцевих державних адміністрацій стосовно надання висновку.